تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ
ماینده مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای موجب توسعه الگوهای ایرانی و اسلامی و انتقال آن به نسل‌های آینده می‌شود.
 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ورزش زورخانه‎ای از جمله ورزش‎هایی است که موسیقی و نوای مرشد جزء جدا نشدنی آن است، افزود:‌پهلوانی از ورزش‌های زورخانه ای جدا نیست.

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت،افزود: هرچند نوجوانان و جوانان ایرانی  با انگیزه و شور و شوق خاصی به این رشته ورزشی روی آورده اند، اما این انگیزه بدون حامی مالی به سرانجام نمی‌رسد.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همه این ورزش‎ها با بخش‎های مختلف موسیقی سنتی و اخلاق جوانمردی ارتباط دارند و جا دارد به عنوان یک ظرفیت موثردرقالب هنر ایرانی و اصیل معرفی شوند.

وی، تصریح کرد: توسعه ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای موجب توسعه الگوهای ایرانی واسلامی وانتقال آن به نسل‌های آینده می‌شود.

نماینده لاهیجان ادامه داد: کشورمان ظرفیت خوبی در ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای دارد که نیازمند توجه بیشتر از سوی مسئولان است و رسانه‌ها نیز نقشی بی‌بدیل در توسعه این ورزش دارند.

 نماینده مردم لاهیجان در مجلس با اشاره به قدمت ورزش زورخانه ای گفت: ورزش زورخانه ای هویت ورزش ایرانی است که باید به آن توجه شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس  یاد آورشد: کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور با توسعه ورزش پهلوانی   امکان پذیر است، زیرا نفس این ورزش تنها با صداقت وعدالت گرم می‌شود،از همین رو برای توسعه زورخانه در جهان باید ریشه و تنه این حرکت که در ایران است، بیش از گذشته تقویت شود.[ دوشنبه 22 آبان 1391 ] [ 01:50 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :