تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ
س از این انتصاب، فدراسیون بین‌المللی نیز حضور محمدرضا طالقانی را به فال نیک گرفت. امیر حسینی، دبیرکل این فدراسیون به جام‌جم گفت: طالقانی فردی موجه میان اهالی ورزش و محبوب مردم است. علاوه بر سابقه مدیریت در کشتی، خود از گود زورخانه برخاسته است و حضور او یک فرصت ارزشمند برای همدلی در جهت توسعه جهانی این ورزش است.
روزنامه جام جم: وی با بیان این‌که فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای در حال حاضـــر 66 کشور عضو دارد، افزود: بی تردید این ورزش برای جهانی شدن نیاز به همدلی، هم افزایی و همگرایی دارد و با توجه به شناخت طالقانی از قوانین ورزش‌های بین‌المللی، امیدواریم هرچه سریع تر این روند شکل گرفته و با قدرتی دو چندان در جهت اهداف ملی و آیینی خود در این بخش گام برداریم.

امیر حسینی از برگزاری کنگره این فدراسیون طی روزهای 24 تا 27 آذرماه در ایران خبر داد و گفت: امیدواریم از این پس شرایط به گونه‌ای پیش برود که شاهد حضور پررنگ ایران در کنفدراسیون آسیایی این ورزش باشیم، چرا که در حال حاضر در قاره آفریقا به مراتب بیش از آسیا، فعالیت در این زمینه انجام می‌شود.

وی با اشاره به این‌که در افق برنامه‌های این فدراسیون، شناخته شدن ورزش زورخانه‌ای به عنوان یک ورزش رسمی در شورای المپیک آسیاست، تصریح کرد: در این رابطه ضروری است وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک اهتمام جدی به خرج دهند تا به این هدف مهم دست یابیم، ضمن این‌که در حال حاضر عضو انجمن جهانی ورزش‌های غیر المپیکی هستیم و تلاش می‌کنیم به عضویت انجمن فدراسیون‌های بین‌المللی هم دربیاییم.[ دوشنبه 20 آذر 1391 ] [ 11:16 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :