تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ

پیرو تشکیل کلاس های یکسان سازی آموزش ورزش های زورخانه ای در آکادمی ملی المپیک طی پیامی دکتر محسن مهرعلیزاده ضمن تشکر از دست اندر کاران برگزاری این دوره گفت: مسلماَ با توجه به نقش کلیدی علم در پیشرفت رشته های ورزشی ، ورزشهای زورخانه ای نیز از این قاعده مستثنا نیست.

حرکت در جهت قانونمند کردن  و به روز کردن آموزش ورزش های زورخانه ای  اساسی ترین وظیفه اهالی این ورزش و حضور جدی مرشدان و مربیان در این گونه کلاس ها، نشان از درک اهمیت موضوع از سوی این عزیزان است.

از مدرسین این دوره از کلاس ها نیز به دلیل در اختیار گذاشتن حاصل مطالعات و تحقیقاتشان به جامعه ورزش های زورخانه ای سپاسگذارم.

امیدوارم با توجه به هدف این دوره در آینده ای نزدیک شاهد هماهنگی بیشتر علمی  و فنی در آموزش این رشته ورزشی که ریشه در تاریخ و سنن ما دارد باشیم تا بتوانیم با کمک شرکت کنندگان در این گونه  دوره  ها مربیان و مرشدان سایر کشور ها در سراسر جهان را با استاندارد قابل قبول آموزش دهیم.


                                                                                                                          http://fipz.ir/img/news/1359872757.jpg
[ یکشنبه 15 بهمن 1391 ] [ 02:24 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :