تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ
لسه هیئت رئیسه هیئت کشتی پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در دفتر هیئت استان تهران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی و زورخانه ای کشور، در این جلسه که با حضور محمود شیرازی، مرتضی لبانی و علیرضا طاهری در دفتر هیئت استان تهران برگزار شد، ابتدا اسدی دولابی رئیس هیئت گزارشی از عملکرد هیئت ارائه کرد و آمادگی هیئت را برای برگزاری افتتاحیه 'خانه کشتی پهلوانی و زورخانه ای شهید حاج مهدی عراقی' در ایام الله دهه فجر با همکاری ستاد جشنواره فجر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد.

 در ادامه اعضای هیئت رئیسه نقطه نظرات خود را در راستای فعالیتهای هیئت و تعامل هیئت استان تهران با کادر جدید فدراسیون ارائه کرده و از رئیس هیئت خواستند در راستای تعامل و تفاهم و اجرای سیاسته ای ابلاغی از طرف فدراسیون تمام تلاش خود را اعمال کند.

 همچنین رهنمودهای لازم برای برگزاری هرچه با شکوهتر افتتاح مقر جدید هیئت استان تهران و 'خانه کشتی پهلوانی و زورخانه ای شهید عراقی' از طرف هیئت رئیسه ارائه شد.


یكشنبه 15 بهمن 1391
http://fipz.ir/img/news/1359874470.jpg[ یکشنبه 15 بهمن 1391 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :