تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ
ا حکم محمدرضا طالقانی ، محمد نصیری (قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک)به عنوان ' استاد مربی جسمانی و مرام پهلوانی پهلوانک های کشور' منصوب شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای کشور، در حکم طالقانی خطاب به محمد نصیری آمده است :نظر به سوابق، تخصص و توانمندی های ارزشمند جنابعالی در عرصه ورزش و بعد قهرمانی، اشاغه منش پهلوانی میان جوانان کشور، پایه سازی و گسترش کشتی پهلوانی میان نونهالان( 11 تا 14 در اوزان 45 تا 60 کیلوگرم) و تامین آتیه کشتی پهلوانی، بدنیوسیله به عنوان ' استاد مربی جسمانی و مسئول اشاعه مرام پهلوانی پهلوانک های کشور ' منصوب می گردید .

گفتنی است نصیری در حال حاضر در راه آهن جمهوری اسلامی ایارن مشغول به کار می باشد که با درخواست طالقانی از معاونت توسعه مدیریت و منابع راه آهن نسبت به مرخصی 6 ماهه وی موافقت به عمل آمده است .

خاطر نشان می گردد از این پس هیئت های پهلوانی و زورخانه ای سراسر کشور می توانند با گرد آوری پهلوانک های استان خود و دعوت ' استاد مربی جسمانی و مرام پهلوانی پهلوانک های کشور' می توانند از کلیه تجارب ، اطلاعات و سوابق قهرمانی محمد نصیری در جهت رشد جوانان خود در کشتی پهلوانی استفاده نمایند .

[ چهارشنبه 18 بهمن 1391 ] [ 09:35 ق.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :