تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ

سردار آقامیر : این نوع کمک ها به زورخانه های تهران تداوم خواهد داشت.

سردار آقا میر (رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون) در مراسم ورزش باستانی زورخانه نیروشادی حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای کشور، در این مراسم محمد خوش جان (نایب رئیس فدراسیون)، مسعود آینه چی (نایب رئیس هیئت کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای استان تهران)، معاونین و مسئولین شهرداری تهران، مسئولین شهرداری منطقه 12 تهران، پیشکسوتان، ورزشکاران، مرشدان، زورخانه داران و قهرمانان باستانی کار در این زورخانه گرد هم آمده بودند .

سردار آقا میر ضمن حمایت خود از برنامه های فدراسیون در مورد گسترش ورزش زورخانه ای در کشور اظهار داشت : توسعه ورزش زورخانه ای در کشور در گرو توسعه این رشته تاریخی و معنوی در کلان شهر تهران می باشد که مسئولین ورزش تهران با دست در دست یکدیگر نهادن، به این مهم خواهند رسید .

خاطر نشان می گردد : وی ضمن کمک نقدی 60 میلیون ریالی به زورخانه نیرو شادی (50 میلیون ریال به زورخانه  و 10میلیون ریال به عوامل اجرایی زورخانه فوق) اعلام کرد : این نوع کمکها نقدی در راستای توسعه کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای در استان تهران به مرشدان، زورخانه داران و پیشکسوتان ادامه خواهد داشت .

گفتنی است : خوش جان (نایب رئیس فدراسیون) در این مراسم، ازبذل توجه مسئولین ورزش کشور به ورزش زورخانه ای تقدیر و تشکر به عمل آورد .

[ یکشنبه 20 اسفند 1391 ] [ 03:59 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :