تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ

مجمع عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی در سال 1392 برگزار خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی کشور، طی ابلاغی از سوی دکتر سید حمید سجادی (معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان) مجوز ثبت نام از کاندیدای ریاست فدراسیون نیز داده شد .

گفتنی است متقاضیان می توانند از روز شنبه مورخ 8 تیرماه جاری بمدت 10 روز کاری از ساعت 9 صبح لغایت 15 با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به دبیرخانه فدراسیون واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، روبه روی دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی، ساختمان شماره 16 واحد 1 و 2  (شماره تماسهای 88305472 و 88306287 ) مراجعه نمایند .

خاطر نشان می گردد : از افراد بازنشسته و بازخرید شده ثبت نام به عمل نمی آید . 

ضمناً یادآور می گردد خبر فوق در روزنامه البرز ورزشی به عنوان آگهی ثبت نام از کاندیداهای انتخابات فدراسیون زورخانه ای در روز چهارشنبه مورخ 5 تیرماه جاری درج گردیده است .

[ پنجشنبه 6 تیر 1392 ] [ 09:07 ق.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :