تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ

محمدرضا طالقانی در جهت برگزاری هر چه بهتر مسابقات تلفیقی کشتی پهلوانی و کشتی با چوخه، علی زندی را به عنوان (سرپرست فنی مسابقات تلفیقی کشتی پهلوانی و کشتی با چوخه) منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی کشور، علی زندی در این خصوص اظهار داشت : در روز برگزاری مسابقات، شرکت کنندگان کشتی پهلوانی و کشتی با چوخه هر کدام به صورت جداگانه در رشته خود با رقیبان خود به پیکار خواهند پرداخت .

وی در ادامه افزود : در صورت تمایل هر کدام از کشتی گیران می توانند در رشته دیگر (کشتی گیر پهلوانی در کشتی با چوخه و بالعکس) توانایی های خود را محک بزند .

فرزند پهلوان عباس زندی که به عنوان پژوهشگر این طرح نیز به فعالیت خواهد پرداخت، خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات، ارتقاء سطح کمی و شناسایی استعدادهای بالقوه در کشتی با چوخه در راستای گسترش کشتی پهلوانی می باشد که نتیجتاً توسعه سطح کمی و کیفی کشتی پهلوانی منجر به توسعه کشتی آزاد خواهد شد که همواره در تاریخ نشان داده است شکوفا شدن کشتی پهلوانی باعث ظهور قهرمانان سنگین وزن نامی در مسابقات بین المللی می شود .

علی زندی در پایان گفت : ما به عنوان کشور مولد رشته کشتی با استفاده از مدیریت های موفق در ورزش و بهرگیری از خلاقیت های مختلف می توانیم ضمن گسترش کشتی های کهن و سنتی کشورمان در جذاب سازی این رشته تاریخی موثر باشیم که تاثیر آن نیز در حفظ جایگاه کشتی در المپیک دیده خواهد شد .

   


[ شنبه 8 تیر 1392 ] [ 01:56 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :