تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، دهمین تیم لیگ برتر زورخانه ای 92

محمدرضا طالقانی از حضور تیم کشتی پهلوانی و ورزش باستانی با عنوان باشگاه سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور خبر داد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی کشور، سرپرست فدراسیون در این مورد اظهار داشت : در راستای عملی نمودن تفاهم نامه فدراسیون و سازمان زتدانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به منظور تقویت توسعه فرهنگ پهلوانی و افزایش روحیه جوانمردی و باورهای دینی در بین مددجویان، تیم این سازمان با سرپرستی آقای فتحی حضور خود در لیگ برتر زورخانه ای 92 را اعلام نمود .

محمدرضا طالقانی خاطر نشان کرد : پیش از این تفاهم نامه ای 5 ماده ای در راستای استفاده از ورزش به عنوان ابزاری کارآمد در زمینه های اصلاحی و تربیتی میان فدراسیون و سازمان زندان های کشور منعقد شده بود که همکاری در زمینه برگزاری مسابقه ها و جشنواره های پهلوانی و ورزش زورخانه ای، استفاده از توان کارشناسان متخصص فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای،توسعه ورزش پهلوانی در کانون های اصلاح و تربیت، تولید و تدوین کتاب ها،جزوه ها،نشریه ها وبروشورهای فرهنگی و ورزشی بصورت مشترک با موضوع ورزش پهلوانی و همچنین انجام آموزش های مورد نیاز زندانیان و کارکنان بخشی از زمینه های همکاری مطرح شده در این تفاهم نامه است.

وی در پایان گفت: با توجه به این که ورزش های پهلوانی ریشه در فرهنگ جامعه ما دارد بطور حتم توسعه آن در بین مددجویان می تواند باورهای دینی زندانیان را تقویت و تا حدود زیادی سازمان زندان ها را به اهداف عالی اصلاحی و تربیتی و گسترش آن در بین مددجویان نزدیک کند.

 
[ سه شنبه 11 تیر 1392 ] [ 08:02 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :