تبلیغات
زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر

زورخانه امام علی (ع) رضوانشهر
قالب وبلاگ
مراسم قرعه کشی لیگ برتر کشتی پهلوانی و ورزش باستانی با عنوان جام پهلوان سید حسن رزاز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی کشور، این چلسه عصر روز گذشته با حضور محمدرضا طالقانی (سرپرست فدراسیون)، محمد خوش جان (نایب رئیس فدراسیون)، حسن بهادریان (دبیر فدراسیون)، مسئولین سازمان لیگ فدراسیون و مربیان و سرپرستان باشگاه های شرکت کننده برقرار گردید .
ابتدای جلسه ضمن تشریح طالقانی و خوش چان از اهداف برگزاری اینگونه رویدادها به عنوان اساس کار فدراسیون جهت اشاعه مرام پهلوانی، جذاب سازی، جذب علاقمندان به این رشته معنوی و تاریخی، سرپرستان و مربیان تیم های حاضر در جلسه توسط نمازیان (سرپرست سازمان لیگ فدراسیون) با قوانین و مقررات و اصلاحات ایجاد شده در اساسنامه لیگ  و قوانین آشنا شدند .
در ادامه مراسم قرعه کشی، شرکت کنندگان در رشته تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی به دو گروه A و B و در رشته کشتی پهلوانی در یک گروه مجزا تقسیم شدند .
در گروه A از رشته تیمی زورخانه ای و هنرهای فردی به ترتیب شهید شکوهی کردستان، ارتش جمهوری اسلامی ایران، زورخانه قمر بنی هاشم ساوه، گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی و هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی بابل و در گروه B هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی کردستان، فولاد ماهان سپاهان اصفهان، کشتی پهلوانی و ورزش باستانی فارس و کشتی پهلوانی و ورزش باستانی زنجان با یکدگر به رقابت خواهند پرداخت .
در گروه رشته کشتی پهلوانی به ترتیب تیمهای هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی زنجان، ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهید شکوهی کردستان، گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی، شهرداری سنندج و هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی تهران به مصاف هم خواهند رفت .
 گفتنی است با برنامه ریزی های صورت گرفته ، این دوره از رقابت های لیک سال 1392 در 8 هفته به ترتیب در روزهای 31/5، 14/6، 28/6، 4/7، 11/7، 18/7، 2/8/1392 با حضور 15 باشگاه فوق الذکر برگزار می گردد .
در پایان مقرر گردید 31 مرداد ماه جاری مسابقات لیگ برتر جام پهلوان سید حسن رزاز از ساعت 17 بعداز ظهر هر هفته برگزار گردد .[ پنجشنبه 27 تیر 1392 ] [ 11:38 ب.ظ ] [ حامد رفیعی مجومرد ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ورزش باستانی برای اولین بار در رضوانشهر جمعه شب مورخ 1383/04/12 در حسینیه سالار شهیدان افتتاح گردیدکه بعد از گذشت یک سال ونیم به پایگاه شهید چمران انتقال یافت و به مدت دو سال ورزش در آنجا سپری شد.با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و قول ساخت 20 زورخانه،زورخانه رضوانشهر در آب انبار واقع در زیر مسجد جامع در اوایل تیرماه 1387 به بهره برداری رسیدو ورزشکاران ورزش خود را نوروز 1388 شروع کردند. در حال حاضر فعالیت زورخانه شبهای زوج هقته از ساعت 19:30 الی 21:30 به طور رسمی برقرار میباشد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :